Chester Bennington Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Beni beğendiğini nasıl anlayacağım?

YazarMesaj
TaylorM
Admin
Admin
TaylorM

Beni beğendiğini nasıl anlayacağım? Empty
MesajKonu: Beni beğendiğini nasıl anlayacağım?   Beni beğendiğini nasıl anlayacağım? EmptyCuma Ağus. 14, 2009 12:59 pm

Senden Hoşlanıyor

Konuşurken gözlerine bakamıyor ve tekliyorsa, matematik dersinde yanına oturmak için mazeret uyduruyorsa...
Kankaları etraftayken seni görmezden geliyor olabilir. Bunu kişisel alma, sadece senden hoşlandığını bilmelerini istemiyordur.
Seni güldürmek için, garip şakalar yapıyorsa.
Seni göreceğini bildiği günlerde, kendi gözlerinin rengine uyan yemyeşil bir kazak giyebilir ve sen ona iltifatta bulunduğunda, omuzlarını silkerek “ Ne? Bu eski kazak mı?” diyorsa.
Telefon numaranı alıp, arayacağım dediğinde arıyor veya mesaj atıyorsa.
Okuldan eve dönerken, seninle Ipod kulaklığını paylaşıyorsa ve senin için indirdiği duygusal parçaları dinlemen için, Green Day şarkılarını atlamana izin veriyorsa.
Seni can kulağıyla dinliyor ve konuşurken senin arkandaki diğer kızları kesmiyorsa.
Seninle konuşurken göz bebekleri büyüyorsa.
Seni eğlendirip harekete geçirmeye çalışıyor ve dikkatini çekmek için herşeyi yapıyorsa.

O Sadece Bir Arkadaş
Senden en iyi kız arkadaşının telefon numarasını istiyorsa.
Seninle beraberken, üstünde en garip eşofman altıyla, Cuma akşamı oturmuş televizyon programı seyrediyorsa.
İkinizinde eş bulamaması durumunda, mezuniyet balosuna birlikte gitmek için plan yapıyorsa.
Sınıftaki diğer güzel kızlar hakkında senin fikirlerine danışıyorsa.
Seninle konuşurken, gözleri etrafı taramaktaysa.
Bir arkadaşın fotoğraf çekerken, sana tavşan kulağı yapıyorsa.
Seninle genel olarak hep spor hakkında konuşuyorsa.
Hayatındaki diğer erkeklerden rahatsız olmuyorsa hatta son erkek arkadaşınla çok iyi anlaşıyorsa.
Eğer sen de rüyalarının kızıyla tanıştığını sana söylediğinde, onun adına sevinebiliyorsan.

Beni beğendiğini nasıl anlayacağım?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Baba Beni Okula Gönder
» SADECE CHAZ DEĞİL HEPSİ BENİ YAŞAMA BAĞLIYOR =D
» Nasıl Güzel Bir Kız Olunur?
» Kendini Nasıl Tanımlarsın ?
» Fare'nin Şekli Nasıl Değiştirilir?