Chester Bennington Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SADECE CHAZ DEĞİL HEPSİ BENİ YAŞAMA BAĞLIYOR =D

2 posters
YazarMesaj
cmbrjp

SADECE CHAZ DEĞİL HEPSİ BENİ YAŞAMA BAĞLIYOR =D Empty
MesajKonu: SADECE CHAZ DEĞİL HEPSİ BENİ YAŞAMA BAĞLIYOR =D   SADECE CHAZ DEĞİL HEPSİ BENİ YAŞAMA BAĞLIYOR =D EmptySalı Ekim 27, 2009 11:37 pm

[font=Comic Sans Ms][color=cyan]ben rockncoke a gidemediğimden beri 7/24 onları düşünüyorum.LP den başka kattiyen başka bi insan/grup dinlemiyorum.Ve Avril'in yüzüne tükürmek istiyorum.rock kraliçesiymiş PUUUUU onun kraliçeliğine...Lp de kralmış(kral lafı LP nin yanında sürtük gibi kalıyor ama...KRAL DEĞİLDE NE???)mantıken kralla kraliçe evliolmaz mı(avril gibi bir köpek varken-pardon köpeklere hakaret oldu-istisna olabilir LP ile avril-öğk-evli muck muck -tahtaya-TAK TAK TAK!!!) NEYSE HERKESE MERHABAAAA!!!!!(bu arada chestere tipsiz diyenlere...........[sansür]adamın sesine ölüyorum!!!! =D )[u]

En son cmbrjp tarafından Cuma Kas. 06, 2009 10:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
vichester.
Admin
Admin
vichester.

MesajKonu: Geri: SADECE CHAZ DEĞİL HEPSİ BENİ YAŞAMA BAĞLIYOR =D   SADECE CHAZ DEĞİL HEPSİ BENİ YAŞAMA BAĞLIYOR =D EmptyÇarş. Kas. 04, 2009 10:18 am

Hoşgeldin canım. ^^
Türkçe'ye dikkat edersen seviniriz bu arada. [:
Bu arada sıkma sen canını...Rock'ın kraliçesi değil bence Avril , Rock'ın kralı Linkin Park ve Avrilla Linkin Park asla karşılaştırılamaz ! değil mi ? =D
https://cbennington.yetkin-forum.com
cmbrjp

MesajKonu: Geri: SADECE CHAZ DEĞİL HEPSİ BENİ YAŞAMA BAĞLIYOR =D   SADECE CHAZ DEĞİL HEPSİ BENİ YAŞAMA BAĞLIYOR =D EmptyCuma Kas. 06, 2009 9:27 pm

"Ğ" yazmayı unutmuşum...msn alışkanlığı işte..Hoşbulduk XD

SADECE CHAZ DEĞİL HEPSİ BENİ YAŞAMA BAĞLIYOR =D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ' Fallen * || Lp^chaz
» Chaz Resimleri
» Chaz Resimler
» Chaz Resimleri 2
» Chaz talinda ve çocukları